Sık Sorulan Sorular

img
img
img
img
shape
shape
 • Nasıl satın alabilirim?

  Alacağınız pakette bulunan "SATIN AL" butonuna tıklayınız. Açılan sayfadaki formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurunuz. Formu gönderdikten sonra ekranınıza ödeme bilgilerimiz gelecektir. Ödemeyi bize ulaştırdıktan sonra satın almış olursunuz.

 • Nasıl gönderiyorsunuz?

  Havuzumuzda bulunan kullanıcılar üzerinden siparişinizdeki istediğiniz işlemler yapılır. Havuzumuza kullanıcılar kesinlikle kendi istekleriyle girerler. Kesinlikle "SPAM" gönderim değildir.

 • Fazla takipçi bana ne sağlar?

  Eğer bireysel bir hesabınız varsa popülerliğinizi arttırır ve takip edilme olasılığınızı fazlalaştırır. Şöyle ki insanlar fazla takipçisi olan profilleri takip etmeyi daha çok tercih ederler. Eğer kurumsal bir hesabınız varsa daha fazla takipçi sosyal medyadaki saygınlığınızı arttırır ve hedef kitlenizin sizi takip etmesini sağlar.

 • Hesabım askıya alınır mı?

  Bizim tarafımızdan yapılan işlemlerden dolayı hesabınızın askıya alınması söz konusu değildir. Yaptığımız işlemler tamamen güvenli işlemlerdir.

 • Hangi ödeme yöntemleri bulunuyor?

  Sipariş tutarınızı Kredi Kartı veya Havale-EFT ile ödeyebilirsiniz. Kredi Kartı veya Havale-EFT ile yaptığınız ödemeler geldiği an sistemde siparişinizin durumu ödeme alındı olarak düzenlenir.

 • Takipçiler gerçek mi?

  Takipçiler elbette gerçektir. Tüm hizmetlerimizde kullanılan takipçiler aktif ve gerçek kişilerden oluşur ve bot kitle barınmaz.

 • Şifremi vermem gerekiyor mu?

  Kesinlikle hayır. Popüler Paket, asla sizlerden sosyal medya hesaplarınızın şifrelerini talep etmez veya bir uygulamaya giriş yapmanızı istemez. Profesyonel ekibimiz ile hesap güvenliğinizi her zaman ön planda tutmaktayız.

 • Neden Popüler Paket i tercih etmeliyim?

  Popüler Paket, alanında Türkiye’nin ilk ve yasal kurumsal sosyal medya hizmetleri sunan firmasıdır. Sunduğumuz hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti oranımız ile hiçbir müşterimizi mağdur etmeyiz. 7/24 online destek ekibimiz her zaman sizlere yardımcı olmak için görevi başında.

 • Instagram takipçileri kaliteli mi?

  Kesinlikle. Popüler Paket 'den satın alacağınız Instagram kitlesi, tamamen aktif ve gerçek kişilerden oluşmaktadır. Instagram takipçi satın al sayfamızdan hemen paketlerimize göz atabilirsiniz.

Üst