Hizmet Sözleşmesi

img
img
img
img
shape
shape

Kullanıcı Sözleşmesi
Site kullanımı ile ilgili kurallar ve yasal sorumluluklar aşağıda belirtilen şartları, kurallar ve yasal sorumlulukları içeren Kullanıcı Sözleşmesi’nin https://populerpaket.com sitesi kullanılmadan önce okunması tavsiye edilir. Belirtilen şartların sizin için uygun olmaması halinde lütfen https://populerpaket.com sitesine bakiye yüklemeyiniz ve kullanmayınız. Site üzerinde verilen hizmetlerin tamamı ücretlidir. Aşağıdaki yazılı durumlarda, site yönetimi kullanıcının site kullanımını engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar;

1.a. Yanlış, düzensiz, eksik ve yanıltıcı bilgiler, genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeler içeren ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarıyla ters düşen bilgilerin siteye kaydedilmesi yada veri tabanına eklenmesi,

1.b. Site içeriğinin izinsiz olarak kısmen veya tümüyle kopyalanması yada yayınlanması,

1.c. Kullanıcılara verilen ya da kendi belirledikleri kullanıcı adı, şifre gibi bilgilerin, kullanım haklarının, üçüncü kişi ya da kuruluşlarla paylaşılmasından (bu bilgilerin kullanıcı dışındaki kişiler tarafından kullanılmasından) kaynaklanacak her türlü zarardan doğrudan Kullanıcı sorumludur. Aynı şekilde Kullanıcı, internet ortamında bir başkasına ait IP adresi, elektronik posta adresi, kullanıcı adı gibi kişisel bilgileri kullanamayacağı gibi diğer kullanıcıların özel bilgilerine de izinsiz olarak ulaşamaz veya bunları kullanamaz. Kullanıcı bu şekilde bir kullanımdan dolayı doğabilecek her türlü hukuki ve cezai yükümlülüğü kabul etmiş sayılmaktadır.

1.d. Sitenin ve sistemin güvenliğini tehdit edecek, sitenin çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması, yapılmaya çalışılması ve bilgilerin alınması, silinmesi, değiştirilmesi.

KULLANIM
2.a. https://populerpaket.com bu internet sitesi genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesinde tüm bilgi, https://populerpaket.com markası ve diğer markalar, https://populerpaket.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz.

Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. https://populerpaket.com ’in burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

2.b.https://populerpaket.com ’e iletilen tüm eleştirilerin/yorum hakkı https://populerpaket.com ’e aittir, istenildiği taktirde https://populerpaket.com tarafından pazarlama amacıyla kullanılabilir.

SORUMLULUKLAR
3.a. https://populerpaket.com i ziyaret eden kullanıcıların bilgileri (ziyaret süresi, zamanı, görüntülenen sayfalar) onlara daha iyi hizmet edebilmek amacı ile takip edilebilir.

3.b. Kullanıcı, diğer kullanıcıların ve ziyaretçilerin https://populerpaket.com uygulamasını kullanmasını önleyici veya zorlaştırıcı hareketlerde bulunamaz, sunucuları ya da veritabanlarını otomatik programlar yükleyip zorlayamaz/kilitleyemez. Hile girişimlerinde bulunamaz. Bulunması halinde üyeliğinin sonlandırılacağını ve durumdan doğabilecek her türlü hukuki, cezai sorumluluğu kabul eder.

3.c. https://populerpaket.com yönetimi ile yapılan mesajlaşmaların yedeğinin alınması kişilerin sorumluluğundadır ve https://populerpaket.com tarafından önerilmektedir. Mesajlaşmaların yedeklerinin alınmaması nedeniyle kaybolmasından, silinmesinden veya hasar görmesinden https://populerpaket.com sorumlu tutulamaz.

3.d. Üyelik iptali ve hesap silme işlemi, kullanıcı tarafından destek talebi oluşturularak yapılabilir. Üyeliğini bitiren kullanıcının siteye giriş yetkisi iptal edilecektir. Üyeliğini iptal eden kişi bu işlemin geri dönüşü olmadığını kabul eder. https://populerpaket.com ’de kullanıcının kendisi tarafından sonlandırılan kullanıcı hesabına ait her türlü kaydı silip silmeme kararı https://populerpaket.com ’e aittir. Kullanıcı silinen kayıtlarla ilgili herhangi bir hak veya tazminat talebinde bulunamaz.

3.e. Bu internet sitesi https://populerpaket.com kontrolü altında olmayan başka internet sitelerinde bağlantı veya referans içerebilir. https://populerpaket.com , bu sitelerin içeriklere veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

3.f. https://populerpaket.com , kullanıcı tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla kullanıcıya iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Kullanıcı işbu sözleşmeyi kabul etmekle aksine bir yazılı bildirimi olmadığı müddetçe https://populerpaket.com ’in kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir.

3.g. Sitenin belirli yerlerinde o bölüme özel farklı kurallar ve yükümlülükler belirtilebilir. Bu bölümleri kullanan kişi ve kuruluşlar peşinen belirtilen bu kuralları kabul etmiş sayılır.

3.h. Kullanıcı, servisten faydalanmaya başlandığı andan itibaren bu katılım sözleşmesinin tüm hükümlerini kabul etmiş sayılacağını ve sözleşmenin kendisi hakkında hüküm ifade edeceğini kabul eder. Kullanıcı işbu sözleşme ile üstlenmiş olduğu yükümlülüklere aykırı hareketi nedeniyle https://populerpaket.com nın uğrayacağı her türlü zararı aynen tazmin etmeyi kabul eder. https:// populerpaket.com 'un, kullanıcının sözleşmeye aykırı davranışları nedeniyle kamu kurumlarına ve/veya üçüncü şahıslara ödemek zorunda kalabileceği her türlü tazminat ve/veya idari/adli para cezaları için kullanıcıya aynen rücu hakkına sahiptir.

HİZMET SÜREKLİLİĞİ
4.a https:// populerpaket.com taahhüt ettiği hizmetlerin sürekliliğini sağlamak için, işbu sözleşmede herhangi bir bildirimde bulunmaksızın tek taraflı değişiklik yapabilir.

https:// populerpaket.com her zaman herhangi bir gerekçe göstermeksizin, tek taraflı olarak verdiği hizmeti sürekli veya geçici olarak durdurma, servisin içeriğini değiştirme veya iptal etme hakkı vardır.

Kullanıcı işbu hakkı kabul eder. https:// populerpaket.com, herhangi bir değişiklik olması halinde güncel kullanım şartlarını aynı link altında yeni tarih güncellemesi ile sitesinde yayınlanacak, gerek görmesi halinde elektronik posta yada sms ile kullanıcılarına bildirilecektir.

Yenilenmiş güncel kullanım şartları, https:// populerpaket.com da yayınlandığı andan itibaren geçerli olacak ve https:// populerpaket.com sitesinin hizmetlerinin kullanımı o andan itibaren yenilenmiş kullanım şartlarına bağlı olacaktır. İşbu sözleşme hükümlerine aykırı materyalleri https:// populerpaket.com sitesine ya da mobil uygulamasına göndermiş olan üyenin üyeliği, herhangi bir bildirim yapılmaksızın https:// populerpaket.com tarafından tek taraflı olarak sona erdirilebilir.

4.b Sözleşmenin yürürlüğe girmesi kullanıcının, kayıt formunu doldurup onayladığı ya da bu sistemi kullanarak herhangi bir hizmet aldığı ya da sipariş verdiği andan itibaren https:// populerpaket.com sözleşmesine uymayı taahhüt etmiş kabul edilir. Sözleşme, üyeliğin sona ermesi ile veya işbu sözleşmede sayılan fesih hallerinden herhangi birinin gerçekleşmesi ile hiçbir uyarıya gerek kalmaksızın kendiliğinden hükümsüz kalacaktır.

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ
https://populerpaket.com üyelerinin site üzerinde yaptığı işlemlerin kayıtları kesinlikle gizli tutulmakta ve kesinlikle 3. şahıs ve kurumlar ile paylaşılmamaktadır.

Vermiş olduğunuz siparişler servis sağlayıcıları ile paylaşılmaktadır. Ancak resmi devlet kurumları tarafın talep edilmesi halinde kayıtlar resmi devlet kurumu görevlilerine sunulabilir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileri, siteye bakiye yükleyen müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde https://populerpaket.com ve ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır.

Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin https://populerpaket.com ara yüzü üzerinden banka, vb diğer ödeme sistemleri ve bilgisayarınız ya da telefonunuz arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Bizlere her zaman aşağıda belirtilen iletişim bilgilerinden yararlanarak ulaşabilirsiniz. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

https://populerpaket.com üzerinden gönderilen e-mail ve sms duyurularından haberdar olmak istemiyorsanız aşağıdaki e-mail adresimize konuyu bildiren bir eposta göndermeniz gerekmektedir.E-posta gönderiminizi takiben e-mail adresiniz ve telefon numaranız mesaj listemizden çıkartılacaktır.

E-mail: bilgi@populerpaket.com

• Geri ödeme yapılmamaktadır.

• Instagram / Twitter / Facebook / Youtube vb. sosyal platformların ne zaman güncelleme yapabileceğini bilemeyiz, herhangi bir düşüş yaşanması geri ödeme garantisi sunulmamaktadır. Satin aldiginiz islemlerde tamamen dusme ihtimali bulunmaktadir, bu noktalara karsi populerpaket.com hicbir sorumluluk kabul etmemektedir, sitemizden alisveris gerceklestiren kisi,sahis,firma vb. isbu sozlesmeyi kabul etmis sayilmaktadir.

• Populerpaket.com sistem yöneticisine karşı yapılacak hakaret veya kötüye kullanım tespit edilirse bakiyeye el konulup gönderilen takipçi veya beğeni işlemlerinin geri alınma hakkını gizli tutar.

• Hatalı siparişlerde hiçbir şekilde geri ödeme yapılmayacaktır. Girilen link ve kullanici adlarına dikkat ediniz, özen gösteriniz ve kontrol ediniz, tüm sistemlerimiz otomatiktir telafisi mümkün değildir. Sipariş veren müşteri bunu kabul etmiş sayılmaktadır

• Siparişler sisteme girildikten sonra iptal/iade talebiniz kabul edilmeyecektir.

•  Takipçilerin, abonelerin %10'u da düşebilir %100'ü de. İade yoktur, garanti yoktur, telafi yoktur.

•  Spam hesaplara gonderilemeyen siparisler icin populerpaket.com dan hak iddaa talep edilemez, populerpaket.com log kayitlarini sunmakla mukelleftir. Siparis teslim edildiyse ve hesabin spamda oldugu icin herhangi bir problem yasanmissa, bu instagram ile siparis veren kullanici arasindadir. Musteri instagramdan resmi log kayitlarini talep edebilir inceleme icin. Bu konuyla alakali populerpaket.com hicbir sorumluluk tasimamaktadir, musteri siparis vererek bunu onaylamis sayilir.

• Siparişlerin maksimum tamamlanma suresi 45 is gunudur, cumartesi, pazar is gununden sayilmamaktadir.

•  Aylik begeni paketlerinde maksimum gonderi siniri 9 adettir.

•  Gizli modda olan instagram kullanicilarinin takipci islemleri tamamlanamaz, hesap acik olmak zorundadir, siparis veren musteri bunu kabul etmis sayilir, islem gerceklesirken hesap gizliyse takipciler gonderilemez ve siparis veren musteri hicbir hak iddaa edemez, bunu musteri kabul etmis sayilmaktadir.

• Türkiye Cumhuriyeti Fikir ve Sanat Eserleri Kanununa göre yönetmelik, anında ifa edilen hizmetlere cayma hakkı tanımamıştır. Takipçi satışı ve sitemizdeki tum urunler de bu kategoridedir. Örneğin, anında indirilip kullanılan yazılım ve programlarda, anında indirilebilen müzik yada videolarda, sipariş üzerine özel olarak hazırlanan ürünlerde, son kullanma tarihi geçebilecek mallarda, paketi açılmış kaset, CD ve benzeri veri depolama aygıtlarında, e-gazete ve e-kitap gönderilmesi durumunda tüketici hiçbir şekilde cayma hakkını kullanıp ürünü iade ederek parasını isteyemeyecektir.

• Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler yasa kapsaminca saticiyi garanti altina almaktadir ve sitemizde satilan tum urunler bu kapsamdadir, urunu almadan once bir kez daha bu sozlesmeyi musteriye sunarak belirtiyoruz ki, sitemizde alinan hicbir urun iade ve degisim kapsamina girmemektedir. Hicbir urunun iadesi ve degisimi soz konusu degildir. Bu bilgiler, yasa kapsaminda 6502 no lu kanun geregi Turkiye Cumhuriyeti resmi makamlarinca garanti altina alinmistir.

• Sitemizden yapilan tum islemlerde bu sozlesmeyi onaylayarak firmamiz veya calisanlari aleyhine ticari itibari zedeleyici her turlu yorum, davranis, ilan, afis, yazi, soz, sikayet siteleri ya da benzeri sitelere, sozluk sitelerine, google yorumlarina vb tum olumsuzluklardan kacinicaginizi taahhut etmektesiniz. Aksi bir davranis halinde maddi ve manevi tazminat yukumlulugu altinda oldugunuzu kabul etmektesiniz. Olasi bu gibi durumlarda Istanbul mahkemelerinin ve Istanbul icra dairelerinin yetkili oldugunu pesinen kabul etmektesiniz.

• Bir siparisiniz tamamlanmadan tekrar tekrar ayni hizmet uzerinden siparis vermeyiniz, ornek olarak ayni fotografa ust uste begeni siparisi vermek gibi. Bir isleminiz sonuclanmadan ne bizden ne de baksa bir siteden siparis olusturmayiniz, olusabilecek tum problemlerden siparis veren musteri bu sozlesmeyi onaylayarak sorumluluk almis olur. Bir kullanici adina, bir hesaba takipci siparis ettiniz diyelim, bu islem bitmeden ne bizden ne de baska yerden ayni kullanici adina siparis vermeyiniz takipci icin. Ayni anda farkli hesaplara farkli kullanici adlarina siparis gecebilirsiniz bunda bir mahsur yoktur.

Üst